Individuální psychoterapie

S KÝM?

Pracuji s dospělými klienty. 

JAK PRACUJI?

Zázemí pro svou terapeutickou práci jsem našla v hlubinně-dynamické psychoterapii, jelikož jsem asolvovala akreditovaný komplexní výcvik a podstoupila vlastní intenzivní dlouhodobou psychoterapii v daném směru. Nicméně pracuji integrativním způsobem, který propojuje různé psychoterapeutické směry. Základní metodou práce přitom zůstává terapeutický rozhovor. Kromě rozhovoru nabízím i neverbální techniky jako jsou terapeutické karty a pískoviště. 

Během setkání se věnujeme tomu, s čím přicházíte. Každé téma či pocity jsou důležité a mají v terapii své místo. Pokládám otázky, které směřují k Vašemu prožitku, tělesným odezvám či myšlenkám. Přičemž se společně snažíme dané roviny vzájemně propojovat. 

Hledáme nové perspektivy, ze kterých se lze na svůj životní příběh dívat. Mnohdy nacházíme souvislosti mezi současnou situací a naším dětským prožíváním. Následně můžeme získat pro své pocity a chování více pochopení, a lépe si tak porozumět. Přitom pátráme po podpůrných zdrojích, ze kterých lze při práci na sobě čerpat. Přičemž rámcem celé terapie je práce s laskavostí k sobě bez nároku na okamžitou změnu.

S ČÍM?

Vytvořte si webové stránky zdarma!